MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Spjälstolar 8034357
nr 803 4357
Spjälstolar
4 st. bemålade,
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:19:24
400 kr
200 kr
600 kr
700 kr
1.100 kr
1.300 kr